czwartek, 29 października 2015

Kostiumowy KONKURS Halloweenowy!

Halloween zbliża się wielkimi, powolnym krokami zombie :) Mam nadzieję, że macie już zakupione dynie i dekoracje, bo o kostiumy się nie pytam, wiem, że takowe posiadacie :) Zachęcam więc do chwycenia za aparat i przysłania nam swojego zdjęcia w halloweenowym kostiumie.  


Zapraszam na Kostiumowy Konkurs Halloweenowy organizowany przez Alicya w Krainie Słów. Zerknijcie w jakich kategoriach nagradzamy kostiumy i jakie książki można wygrać...


Każdy zwycięzca w danej kategorii otrzyma specjalny kotylion/statuetkę oraz nagrody książkowe. Alicya w Krainie Słów szczególnie poszukuje Najstraszniejszego kostiumu, który nagrodzi książkami R. Frater. Jak zapewne zauważyliście, Wydawnictwo GMORK również wybiera najlepszy według nich kostium, który nagradza dwoma książkami: „Wszystkie białe damy” Piotra Borowca oraz „Pokłosie” antologia. Wykażcie się mroczną kreatywnością :) 


Jeśli jednak lubicie w Halloween rozbić psikusy zamiast straszyć, to nie wahajcie się przysłać nam śmiesznego zdjęcia, bo w kategorii Najzabawniejszy kostium też są ciekawe nagrody do wygrania. Czymże byłoby Halloween bez seksownych czarownic :) No właśnie, dlatego pojawiła się statuetka dla Najseksowniejszej Czarownicy, która oprócz tytułu otrzyma dwie pozycje książkowe. Wasze pomysły na zdjęcia możecie więc dopasować do czterech różnych kategorii. Zwróćcie uwagę, że publiczność konkursowa również przyznaje nagrody: dwa kostiumy o największej ilości lajków otrzymają album M. Dunn-Mascotti "Świat wampirów. Od Draculi do Edwarda".  

Zgłaszanie zdjęć konkursowych trwa do 30.10.2015. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie wydarzenia. Czekamy na wasze kostiumy! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz