poniedziałek, 24 marca 2014

Czy chciałbyś zostać mecenasem kultury?


BookRage jest niezwykła platformą, gdyż tutaj kupujemy e-booki w takich cenach, jakie sami zaproponujemy. Czytelnik może również zadecydować ile spośród pieniędzy pójdzie dla serwisu, a ile dla autora tekstu, i ile do Fundacji Nowoczesna Polska. Wszystkich łączy wspólny cel – digitalizacja klasyków polskiej literatury oraz umożliwienie wolnego dostępu do tych dzieł. Ponadto Fundacja przyczynia się do rozwoju biblioteki internetowej Wolne Lektury, gdzie na dzień dzisiejszy jest już 2445  darmowych książek, a także prowadzi kampanię społeczną na rzecz praw obywatelskich w prawie kultury.

Został jeszcze 1 dzień i kilka godzin na zakup siedmiu tomów opowiadań Stefana Garbińskiego w kwocie jaką zaproponuje klupujący.  Dodatkowo jeśli zaproponuje się kwotę wyższą niż średnia, otrzymamy jeszcze dwa kolejne tomy opowiadań, czyli łącznie 9 książek – to sporo nieprzespanych nocy na czytaniu opowiadań grozy. Kupując pakiet mamy możliwość pobrania go w plikach ePub, PDF oraz Mobi (bez mechanizmów DRM).
A oto propozycje dzieł Stefana Grabińskiego:
Jeszcze więcej zachęty? Proszę jeszcze możecie mieć dwie:Ja już wsparłam Fundację oraz serwis. Wspierajmy wolność dostępu do dóbr kultury.

BookRage jest również otwarty na wszelką współprace z autorami. Wystarczy wysłać próbkę swojej twórczości na bookrage@bookrage@org.

Co ja czytam? Teraz akurat Grabińskiego.
długich dni i zaczytanych nocy

Alicya Rivard


2 komentarze: