środa, 26 sierpnia 2015

Siedem grzechów głównych to za mało! - unboxingWłaśnie dotarły do mnie nowości od Horror Masakry. Tomasz Siwiec popełnił dwa zbiory opowiadań: "11 Grzechów Głównych" z Tomaszem Czarnym oraz "Cztery Echa Grozy"  z Norbertem Górą. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, po otwarciu paczki, to nowa jakość wydania. Antologie zostały estetycznie oprawione w lśniące okładki z grafiką Kornela Kwiecińskiego oraz Pana Goryla. Nie można więc powiedzieć, że Horror Masakra nie robi postępów. Obie antologie są już w sprzedaży na allegro. Zastanówcie się tylko czy chcecie ostro pogrzeszyć, czy uczynić coś dobrego w walce z chorobą... Ja polecam jedno i drugie :)

Antologia "Cztery Echa Grozy" powstała w ramach Horror w walce z chorobą. Pieniądze z jej sprzedaży zostaną przeznaczone na wsparcie Andrzeja Janoszka, który walczy z białaczką. Jeśli jeszcze w tym roku nie zrobiliście dobrego uczynku, jest okazja, na allegro trwa sprzedaż tejże antologii. Nabywając jeden egzemplarz nie tylko pomożecie komuś w walce z chorobą, ale przeczytacie cztery pełne grozy opowiadania. 

"11 grzechów głównych" to już inna bajka.  Antologia kierowana jest do wielbicieli ekstremalnego horroru, którzy nie boją się przekraczać granic: bólu, poświęcenia, bestialstwa, perwersji. Jak widać Siwcowi i Czarnemu nie wystarcza standardowe 7 grzechów, musieli dopisać kolejne cztery. Powiem szczerze, że nie mogę się ich doczekać... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz