piątek, 10 października 2014

Twoje Pulpowe Historie [zapowiedź]


Dobre Historie zwane też Twoimi Historiami, nie marnują czasu. Ruszył ich nowy projekt, którego celem jest reaktywacja pulpowych komiksów z lat ’30, ’40 i ’50.  Taki back in time. Proponują na formę magazynu kwartalnego i zaznaczają, że tym razem priorytetem są same komiksy, a nie treści z nimi związane. Mimo to, nie zabraknie artykułów publicystycznych. Dzięki CNP: Złota Era Komiksu będziemy mogli podążać pierwszymi szlakami komiksowego horroru, zobaczyć jak teraźniejszość inspiruje się przeszłością i jaki ta ma wpływ na popkulturę. 

Magazyn będzie kosztował w granicach 25 – 29 zł. Jednak ekipa CNP gwarantuje nam dobrą jakość druku w pełnym kolorze oraz konkretne, bardzo estetyczne wydanie. Cena do 30 zł jest jak najbardziej do zaakceptowania, gdyż mamy gwarancję najwyższej jakości oraz fachowych artykułów tematycznych. Zostanie utrzymana dotychczasowa konwencja, czyli każdy magazyn będzie pewną odrębną całością tematyczną. Dla tych, co już się napalili jak ja: wstrzymać konie! Premiera nastąpi miedzy październikiem, a listopadem. Wydawnictwo jest aktualnie w trakcie logistycznych uzgodnień ze sklepami internetowymi. Zdradzili jednak, że będzie dostępna także wersja elektroniczna. Jeśli chcecie być na bieżąco, to wbijajcie na bloga i lajkujcie profil na Facebooku. Ja nie mogę się doczekać :)

Niedawno swój wielki powrót miał magazyn Secret Service, a teraz kolejna propozycja na powrót do przeszłości. Moda na retro staje się coraz bardziej popularna, ale to chyba dobrze, w końcu możemy powiedzieć: jaram się historią! komiksów oczywiście :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz