wtorek, 7 października 2014

Szaleni naukowcy już niedługo na naszym progu [zapowiedź]


W wydawnictwie Dobre Historie mała rewolucja. Od numeru #10 zostaje zawieszone wydawanie magazynu „Coś na Progu”. Ale bez obaw, to mała metamorfoza. Numer #11 pojawi się już pod skrzydłami oficyny Twoje Historie. Zmieni się również forma czasopisma, które zniknie z EMPiKu oraz kiosków. Formy papierowe będzie można kupić w konkretnych sklepach wysyłkowych. Dodatkowo pojawi się wersja elektroniczna. Cóż, czasem trzeba zamieszać w pulpowym kotle :)

Już niedługo pojawi się numer 10 „Coś na Progu”, który będzie dostępny za DARMO w wersji elektronicznej. Za to wersję papierową będzie można wygrać w szybkich i przyjemnych konkursach na Facebooku oraz blogu.

Co tym razem znajdziemy na naszym progu? Tematem przewodnim będą szaleni naukowcy. Więcej informacji znajdziecie w teaserze numeru oraz na blogu Cosia. Mnie zaciekawiły artykuły: 
Tomasz Olkowski „Horror Hop”
Paweł Iwanin "Kinowy horror nie żyje. Toksyczny Mściciel"
Beata Mróz „50 twarzy Frankensteina”
Paweł Iwanin „Zbuduj własnego potwora -pomiędzy fikcją, a rzeczywistością”  


Będzie ciekawie, wystarczy spojrzeć na grafikę zaprojektowaną przez Daniela Grzeszkiewicza. Wyczekujcie wrześniowej premiery magazynu. Mam nadzieję, że COŚ o szalonych naukowcach pojawi się NA waszym PROGU.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz